O nas
Galicja

Serdecznie zapraszamy
do zapoznania się
z naszą ofertą

Wieloletnie doświadczenie
w branży gastronomicznej
pozwala nam godnie zadbać
o Państwa potrzeby!

O nas...

Witamy Serdecznie!

Od 15 lat zajmujemy się usługami gastronomicznymi, a bogate doświadczenie naszego personelu pozwala nam profesjonalnie przygotować i obsłużyć, każdy rodzaj imprezy lub przyjęcia.

Bez znaczenia, czy będzie to przyjęcie weselne, chrzciny, komunia czy impreza firmowa albo plenerowa, w celu zapewnienia Państwu pełnego komfortu, zaproponujemy odpowiednie menu, dekorację, dostarczymy, podamy i posprzątamy.

Przy organizacji przyjęć, każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się dostosować do jego oczekiwań i wymagań, mając na uwadze że państwa zadowolenie będzie dla nas najlepszą oceną która pozwoli polecić nas innym.

Najważniejszą rzeczą dla nas jest zadowolony klient, dlatego każdą usługę staramy się wykonać z najwyższą uwagą i starannością.

Na naszych przyjęciach oferujemy stylowe stoły wiejskie, mobilne drink bary, rollbary piwne.
Prosimy o zapoznania się z naszą ofertą.

Serdecznie zapraszamy Catering "Galicja".

 stat4u     
Zaufali nam:
Joanna i Paweł - Strzyżów, Ewelina i Robert - Nozdrzec, Ania i Leszek - Zaborów, Agata i Robert - Siedliska, Jacek i Magda - Dobrzechów, Gmina Strzyżów, Bank Spółdzielczy Strzyżów, Dom dziecka - Żyznów, Firma Rembud - Strzyżów, Urząd Marszałkowski Woj. Podkarpackiego, Uchwat Team Poland i wielu innych.